SEMİNERLER

THETAHEALİNG SEMİNERLERİ

“Siz bilinçaltınızı bilince dönüştürünceye kadar, o sizin hayatınızı yönlendirecek ve siz ona kader diyeceksiniz.”/Carl Gustav Jung

Bilinçaltı hayatımızın %90’ından fazlasını yöneten zihnimizin en derinlerdeki katmanıdır. Buzdağının “görünmeyen kısmı” olarak tarif edilir. Tek amacı organizmayı hayatta tutmak olan bu mekanizmayı tanımak, anlamak ve çözümlemek, yaşadığımız döngüleri fark edip onlardan özgürleşmekte çok önemli bir adımı teşkil eder.

ThetaHealing sezgiselliği ve bilimselliği bir arada sunan, zihnin en derin katmanı olan bilinçaltına inerek orada yerleşmiş bulunan inanç kalıplarını tespit etme ve kolaylıkla dönüştürme işlevini oldukça işlevsel bir şekilde gerçekleştiren; hem spritüel bir teknik hem de kendimizi tanıyıp anlamamıza muazzam katkı sağlayan bir araçtır. Analitik düşünmeye, her şeyi parçalara bölerek anlamaya programlanmış zihinlerimize bütünsel bakış açısını öğretir, hiçbir şeyin aslında birbirinden bağımsız ve ayrı olmadığı bilincini yerleştirerek su an yaşadıklarımız ile geçmiş ve gelecek arasındaki bağlantıyı kurmamızı sağlar. Bu sistem birbirini tamamlayan ve belli bir düzen içinde sırayla öğrenilen çeşitli modüllerden oluşmaktadır.

ThetaHealing tekniği ile;

  • Kendinizi ve yaşadıklarınızı tahlil edebilir
  • Geçmişin hayatınızdaki izlerini sürebilir
  • Geçmişi anlayarak bugüne yansıyan etkilerinden özgürleşebilir ve geleceğe yürüyebilmenin yollarını öğrenebilir
  • Enerji alanı ile tanışır ve çalışmayı öğrenebilir
  • Anne babanız ve geçmiş nesillerden sizlere aktarılan ne çok duygu ve inanç olduğunu fark edebilir ve bunlarla nasıl çalışacağınızı öğrenebilir
  • Evrendeki her bir varlık ile nasıl bir ve bütün olduğunuzu idrak edebilir
  • Sorunlarınıza farklı bir bilinç ve bakış açısı ile yönelebilir
  • Dış bir kaynağa ihtiyaç duymadan kendi kendinizin en iyi danışmanı olabilir
  • Şifanın dışardan değil iç kaynaktan gelen bir uyanışla başladığının bilinci ile hayatınıza yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Thetahealing, öncelikle kişinin kendisini tanıması, özündeki kendiyle buluşması ve önündeki engelleri fark etmesi için çok büyük bir fırsat sunar. Geçmişten bugüne aktarılan döngülerini keşfetmesine yardımcı olur. Günlük hayatında sorun yaşadığı ne varsa onların kökenine inmeyi ve derinlemesine çözümlemeyi öğretir. Kişi kendi kendisine yaptığı bu yolculukla kendisiyle tekrar tanışmış olur.

Bu teknikle bilinçaltında saklı farkında olmadığın negatif inançları kolaylıkla bulabilir, anında dönüştürerek yeni bir farkındalıkla hayatında değişim yaratabilirsin. Sorunlarının kaynağına inerek kurban bilincinden kurtulur, böylece hayatının sorumluluğunu alarak ilerleyebilirsin. Hayatının her anında kolaylıkla uygulayabileceğin tekniklerle kendinde ve çevrende yeni açılımlar sağlayabilirsin. Kendi sezgiselliğin ile buluşarak kainattaki tüm varlıklar ile “özünde bir” olduğun bilincine sahip bir birey olarak hayatına farklı bir bilinç seviyesinden devam edebilirsin. Thetahealing Seminerleri ile bu kapıyı aralayıp kendi derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkmaya hazırsan ulaşabilirsin.

Eğitimini verdiğim Thetahealing seminerleri hakkında bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsin.

Seminerler hakkında bilgi ve kayıt için info@lotusshealing.com adresinden ulaşabilirsin.

Sevgilerimle,

Büşra Betül.